Magda Mikołajczak - ZnanyLekarz.pl
 • ul. Chopina 21e41-400 Mysłowice - Gabinety MEACORDIS

 • Jak przygotować się do wizyty?

  Diagnostyka, a także terapia prowadzona jest w sposób holistyczny, dlatego podczas wizyty pacjent ubrany jest tylko w bieliznę, ewentualnie w swobodny strój sportowy. Ułatwia to przeprowadzenie terapii, a także wychwycenie wszystkich informacji podczas badania, które mogą mieć duże znaczenie w procesie leczenia.

  Proszę o przyniesienie wszelkich wyników badań, jakie Państwo posiadają (np. USG, RTG, TK, MR).

 • Jak długo trwa wizyta?

  Wizyta trwa około 45min. Czas ten może zostać wydłużony w zależności od przypadku terapeutycznego. Proszę o cierpliwość ze strony oczekujących pacjentów.

 • Jak umówić się na wizytę?

  Wizytę można umówić telefonicznie, mailowo, a także za pomocą facebooka.

  Jeżeli nie możecie się Państwo do mnie dodzwonić oznacza to, że pracuję z pacjentem. Oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.

 • Jak szybko nastąpi poprawa po terapii?

  Efekt terapii zależy od rodzaju dolegliwości, a także indywidualnej reakcji organizmu na zabieg. Istotny jest także czas trwania dysfunkcji, a także poziom jego nasilenia. W większości przypadków poprawa zauważalna jest po 1-4 zabiegach. Kolejne wizyty mają na celu zrównoważenie napięć w organizmie, aby efekt terapii był długofalowy.

 • Czego mogę spodziewać się po terapii?

  Podczas trzech pierwszych dni po zabiegu w niektórych przypadkach może dojść do zaostrzenia dolegliwości. Jest to spowodowane procesami autoregulacyjnymi, które trwają przez kolejne dni po odbytej terapii. Później dochodzi do zmniejszenia dolegliwości i ogólnej poprawy stanu zdrowia.